Sıkça Sorulan Sorular

Kliniğimiz de ağırlamış olduğumuz ziyaretçilerimiz tarafından bizlere en çok sorulan sorular ve cevaplarını bu sayfada bulabilirsiniz.

En çok merak edilen sorular ve bu soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz, eğer aklınıza takılan başka konular varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Implant tedavisi kemiği uygun olan her hastamıza her yaşta uygulanabilen bir tedavidir. Kemik yapısı uygun olmayan hastalarımızda ise kemik eklemesi yapılarak implant tedavisi gerçekleştirilebilir.
Diş taşı temizliği (dyt) uygulaması periyodik olarak altı ayda bir yapılması ön görülen bir tedavidir. Diş etiği hastalıklarından korunmanız için bu tedaviyi belirlenen sürelerde yaptırmanız önem taşımaktadır.
Gülüş tasarımı diğer adı ile gülüş estetiği son zamanlarda gittikçe yaygınlaşan bir tedavi şeklidir. Gülüş estetiği tedavisini lamine ve zirkonyum gibi materyaller ile gerçekleştirmekteyiz. Gülüşünüz daha estetik bir görünüme kavuşacağı için size sağlayacağı en büyük avantaj özgüven olacaktır.
Halkbankası A.Ş direk banka ödemeli, diğer bankalara ise fatura karşılığı ödemeli olarak hizmet vermekteyiz.
Başta sinüs lifting, ortodonti, implant, gömük çekim, cerrahi işlemler gibi tedaviler olmak üzere tüm diş tedavilerini gerçekleştirmekteyiz.
Kliniğimiz de kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmaktadır, ve dilerseniz taksitli ödeme yapabilirsiniz.
Kliniğimiz de gerçekleştirilen tüm tedaverilerimiz ömür boyu garantilidir. Buna ek olarak İmplant tedavilerimiz de hastalarımıza sertifika ve garanti belgesi veriyoruz ve bu belgeler ile dünyanın her yerinde bir aksaklık durumunda ücretsiz tedavi olabilirsiniz.
Evet, anlaşmalı olduğumuz finans kuruluşundan bankaya gitmeden 5 dakika içerisinde krediniz evrak, dosya masrafı vs. olmadan, yalnızca kimliğiniz ile kliniğimiz de onaylanıyor.

RANDEVU FORMU

!
!
!
İptal
Bilgilendirme
Size ulaşabilmemiz için lütfen bilgilerinizi dikkatli giriniz, randevu formunuz bize ulaşır ulaşmaz size anında için dönüş yapacağız!